E-posti aadress

vivax@vivax.ee

Telefoninumber

(+372) 7351952

E-posti aadress

vivax@vivax.ee

Telefoninumber

(+372) 7351952

Uued Egosan Light inkosidemed meestele ja naistele!

Santex on Itaalia inkotoodete tootja, kes on välja töötanud Egosan tootesarja, kuhu kuuluvad aluslinad, püksmähkmed, imavad püksid, vormmähkmed ning naiste- ja meeste inkosidemed. Santexi eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid ja uuenduslikke inkotooteid, mis vastaksid ka kõige nõudlikuma kliendi soovidele.

Pikalt oleme pakkunud oma klientidele Egosan püksmähkmeid, imavaid pükse, vormmähkmeid ning aluslinu. Nüüdsest on meie tootevalikusse lisandunud ka kvaliteetsed inkosidemed naistele ja meestele. Egosani inkosidemed pakuvad diskreetset kaitset kerge kuni mõõduka uriinipidamatuse eest. Vastavalt oma vajadusetele on naistel võimalik valida 5 erineva imavusega sidemete hulgast ning meestel 2 erineva imavusega sidemete hulgast.

Egosani inkosidemed pakuvad kandjale:

  • 4in1 kaitset – side kaitseb lekete, lõhna, niiskuse ja nahaärrituste eest. Vastavalt imavusele pakuvad sidemed kaitset kerge kuni mõõduka uriinipidamatuse vastu.
  • kõrget kvaliteeti – diskreetsed, hingavad ja suure imavusega. Hüpoallergeensed, lõhnaainete ja lateksivabad – sobides ka kõige tundlikumale nahale
  • mugavust – kergelt paigaldatavad laia liimribaga, mis ennetab sideme liikumist. Pikem pikkus pakub kandjale lisakaitset
  • nahasõbralikkust – 3D disain pakub maksimaalset mugavust ja kaitset. Sidemed on õhukesed, kerged ja disainitud nii, et need imaksid niiskuse endasse võimalikult kiiresti, tagades naha vastas kuivustunde

 

Egosan Light naiste inkoside on tänu oma disainile diskreetne abimees kerge kuni mõõduka uriinipidamatuse korral. Selle anatoomiline kuju tagab suurepärase sobivuse ja lai kleepriba sideme tagaosal tagab sideme kindla püsivuse ja turvatunde. Saadaval on viis erinevat imavust, sobitudes kandja vajaduste ja elustiiliga. 

Egosan Light meeste inkosidemed on disainitud spetsiaalselt meestele, pakkudes kaitset kuni mõõduka uriinipidamatuse eest. Nende anatoomiline kuju tagab täiusliku kaitse ja mugavuse.

Egosan Light inkosidemed ning ülejäänud Egosani tootesari on saadaval eksklusiivselt vaid Vivax e-poes.

Share this:
Ostukorv0
Ostukorvis pole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist
0