E-posti aadress

vivax@vivax.ee

Telefoninumber

(+372) 7351952

E-posti aadress

vivax@vivax.ee

Telefoninumber

(+372) 7351952

Müügitingimused

Kauba transport

Kaup lähetatakse laost viie tööpäeva jooksul peale arve maksumuse laekumist meie kontole. Transpordivõimalusteks on Itella Smartposti ja Omniva pakiautomaadid ning kullerteenus.

Alla 100 € tellimustel tasub klient transpordi maksumuse ise.

Transpordi maksumuseks Itella Smartpost pakiautomaaditeenusega on 3,62 €. Saadetise maksimaalne kaal on 35kg ja mõõdud kuni 60 x 36 x 60 cm.

Transpordi maksumuseks Omniva pakiautomaaditeenusega on 3,62€.  Saadetise maksimaalne kaal on 30kg ja mõõdud 39 x 38 x 64 cm.

Transpordi maksumuseks kulleriga:

Transpordi maksumus OSC kullerteenusega on 5,50 € tellimuse kohta.

Tellimine

Kaupu saab osta nii külalise kui registreerunud kasutajana. Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu saate kinnitada vajutades “Vormista ost”. Seejärel saate valida, kas sisenete ostukeskkonda külalise või registreerud kasutajana. Peale kontaktandmete sisestamist on Teil on võimalus valida kauba kohaletoimetamise viis ning seejärel kinnitada ost. 

Tellimuse kinnitus ning arve saadetakse Teie poolt sisestatud e-maili aadressile.

Maksmine

 Palun kontrollige ka oma rämpspostkasti, arve võib vahepeal sinna sattuda. Kaup lähetatakse laost viie tööpäeva jooksul peale arve maksumuse laekumist meie kontole. Juhul kui Teie poolt valitud tooteid pole laos, võetakse Teiega ühendust esimesel võimalusel ning informeeritakse kauba saabumisajast.

Kui tellimuse eest pole tasutud viie tööpäeva jooksul, tühistatakse tellimus automaatselt.

Kauba eest saate tasuda meie arvelduskontole:

Vivax OÜ
Swedbank a/a EE322200221005114479

Kauba tagastamine ja ümber vahetamine

Kauba tagastamise ja vahetamise õigus on 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tooted peavad olema originaalpakendis koos kõikide markeeringutega ning kasutamata. Toote tagastamine ja/või ümber vahetamine toimub posti teel. Posti teel kauba tagastamine toimub kliendi kulul, välja arvatud juhul kui toode ei vasta tellitule. Raha tagastamine toimub 14 päeva jooksul.

Ostukorv0
Ostukorvis pole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist
0