E-posti aadress

vivax@vivax.ee

Telefoninumber

(+372) 7351952

E-posti aadress

vivax@vivax.ee

Telefoninumber

(+372) 7351952

Uued Santex nahahooldustooted vananeva naha hoolduseks

Itaalia mähkmetootja Santex on välja tulnud uue nahahooldustoodete sarjaga. Uued Santexi tootesarja tooted sisaldavad vaskglükonaati, millel on antioksüdantsed, antibakteriaalsed ja põletikuvastased omadused. Seetõttu sobivad tooted ka kõige tundlikuma naha igapäevaseks puhastamiseks ja hooldamiseks.

Nahahooldus on oluline osa eakate hooldusest, kuna see aitab ennetada tõsisemate nahaprobleemide teket. Eakate nahk muutub vanusega õhemaks, kuivemaks ja vähem elastseks, mistõttu vajab erilist tähelepanu ja hooldust. Eakate nahahooldus on eriti oluline kuna eakate nahal on kalduvus kuivusele, mis võib põhjustada sügelust, lõhenemist ja ebamugavustunnet. Niisutavate kreemide ja losjoonide kasutamine aitab säilitada naha niiskustaset ja vähendada kuivusest tingitud ebamugavustunnet.

Paljud eakad inimesed veedavad suure osa ajast voodis või istuvas asendis, mis suurendab nahaärrituse ja haavandite riski. Nahka tuleb regulaarselt kontrollida, puhastada ja kaitsta, et vältida survehaavandeid ja nakkusi. Nahahooldusprotseduurid nagu õrn massaaž võivad aidata parandada verevarustust eakate inimeste nahas. Parem verevarustus võib omakorda aidata naharakkudel saada rohkem toitaineid ja hapnikku, parandades naha tervist ja välimust.

Regulaarne nahahooldus võimaldab hooldajal või meditsiinipersonalil jälgida naha muutusi, sealhulgas nahavärvuse, löövete, haavandite või kasvajate ilmnemist. Varajane märk naha tervise probleemidest võib viidata tõsisematele terviseprobleemidele, mida tuleks koheselt uurida ja ravida. Nõrgenenud immuunsüsteem võib muuta eakate inimeste naha vastuvõtlikuks erinevatele infektsioonidele, sealhulgas seeninfektsioonidele ja bakteriaalsetele nahapõletikele. Korrapärane pesemine, niisutamine ja hügieeni hoidmine aitavad ennetada naha infektsioone.

Korralik nahahooldus eakate inimeste hoolduses aitab säilitada nende naha heaolu, ennetada nahaprobleeme, parandada üldist mugavustunnet ning hoida ära tõsisemaid terviseprobleeme. Oluline on pöörata tähelepanu naha puhtusele, niisutamisele ja nahaärrituste vältimisele.

Santexi tootesarjas on hetkel esindatud kolm peamist toodet naha õrnaks puhastamiseks ja kaitsmiseks:

Santexi pesukreem vaskglükonaadiga on niisutav pesukreem igapäevasteks hügieenitoiminguteks tundlikule ja vananevale nahale. Puhastab efektiivselt nahka ning ei vaja veega loputamist. Pesukreem on rikastatud erinevate toitvate ja rahustavate õlidega ja nahka tugevdavate toimeainetega. Sisaldab spetsiaalset ensüümikompleksi, mis aitab neutraliseerida ebameeldivaid lõhnu.

Santex kehakreem vaskglükonaadiga on ideaalne pidevat niisutust vajava naha igapäevaseks hoolduseks. Pehmendavate, toitvate omaduste ja suurepärase niisutava toimega. Tänu multifunktsionaalsetele toimeainetele aitab kreem vähendada ka naha punetust. Kreem jätab naha siledaks ja pehmeks.

Santex niisutav šampoon vaskglükonaadiga sisaldab ebameeldivaid lõhnu neutraliseerivaid ensüüme. Sobib suurepäraselt vananeva ja õrna peanaha puhastamiseks. Tänu oma õrnadele koostisosadele ja vaskglükonaadile, puhastab šampoon õrnalt kuid tõhusalt peanahka ja kaitseb õrnu juukseid. Vaskglükonaat aitab niisutada peanahka ning šampoonis sisalduvad nisuvalgud muudavad juuksed pehmeks.

 

Share this:
Ostukorv0
Ostukorvis pole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist
0